Кошик
17 відгуків
BUDINI
+38 063 88 77 063
+380 (63) 887-70-63

Ін'єкційна гідроізоляція Minova

Ін'єкційна гідроізоляція Minova

Ін'єкційна гідроізоляція Minova — це матеріал нового покоління з унікальними характеристиками. Також у нас в асортименті знайдеться смола, пакер алюмінієвий, пластиковий, сталевий. Прямі поставки від виробника. Висока якість товару, доступна ціна.

У каталог

Ін'єкційна гідроізоляція: смола, пакер

Повністю готова до застосування гідроізоляція на поліуретановій основі, призначена для склеювання тріщин і заповнення пустот в бетонних і інших міцних стінах. Однокомпонентна ін'єкційна смола MinovaПовністю готова до застосування гідроізоляція на поліуретановій основі, призначена для склеювання тріщин і заповнення пустот в бетонних і інших міцних стінах. Такий пакер дозволить доставити ін'єкційний складу до місця постійної дислокації в навіть найвіддаленіших куточках. Міцний і якісний, відмінно впорається з покладеним на нього завданням. Пакер алюмінієвийТакий пакер дозволить доставити ін'єкційний складу до місця постійної дислокації в навіть найвіддаленіших куточках. Міцний і якісний, відмінно впорається з покладеним на нього завданням. Двокомпонентний компаунд на основі поліуретану володіє оптимальною плинністю і часом затвердіння. Добре проникає в порожнини і порожнини і досить швидко полімеризується. Двокомпонентна ін'єкційна смола MinovaДвокомпонентний компаунд на основі поліуретану володіє оптимальною плинністю і часом затвердіння. Добре проникає в порожнини і порожнини і досить швидко полімеризується.

Вся гідроізоляція Minova

Переваги гідроізоляції Minova

Висока ефективність
Ін'єкційна гідроізоляція краще проникає до поверхні, ніж інші матеріали.
Простота використання
Сталевий, алюмінієвий або пластиковий пакер дозволяє доставити складу в найдрібніші тріщини.
Довговічність
Після полімеризації ін'єкційна гідроізоляція твердне і не змінює своїх властивостей десятиліттями.
 

Плюси замовлення в «Будини»

Прямі поставки від виробника.

Найбільш демократичні ціни.

Постійна наявність товару на складі.

Зберігання товару на складі у відповідності з ГОСТ.

Швидка відправка замовлення покупцеві.

Minova — ін'єкційна ізоляція і пакера за доступною ціною

Якщо вода або сейсмічні процеси вплинули на герметичність споруди, з'явилися щілини, то вирішити цю проблему допоможе ультрасучасна ін'єкційна гідроізоляція Minova. Це товар нового покоління з унікальними характеристиками. Для роботи також знадобиться сталевий, алюмінієвий або пластиковий пакер.

Замовити

 
1 2

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner